Telefon : 0262 606 17 93

Dilovası Regal Servisi

Dilovası Regal Servisi için 2010 yılından itibaren Kocaeli Dilovası genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya ürünlerine hızlı teknik servis hizmeti veriyoruz. Dilovası genelinde buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin donducu, elektrik süpürgesi, küçük ev aletleri, ankastre ve beyaz eşya ürünlerine tamir ve hızlı servis hizmeti veriyoruz. İletişim bölümünden bize ulaşın. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Arızalanan ve problem gösteren ürünleriniz için iletişim numaramızdan bizi arayın. Garantisi devam eden garanti süresi bitmemiş ürünlere bakmıyoruz. Sadece garantisi bitmiş beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti veriyoruz. Özel Dilovası Regal Teknik Servis olarak hizmet vermekteyiz. Dilovası beyaz eşya servis hizmetleri kapsamında uzman ekiple kurumsal destek veriyoruz. Serviste değişimi yapılan yedek parça bir sene garantilidir. Kaliteli çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Hizmet verdiğimiz mahalleler arasında Kayapınar Mahallesi, Köseler, Mimar Sinan, Orhangazi, Tavşancıl, Çerkeşli, Çerkeşliosb, Cumhuriyet, Demirciler, Diliskelesi, Fatih,Tepecik ve Turgut Özal Mahallesi bulunmaktadır.

Kocaeli Dilovası Regal Servisi

Kocaeli Dilovası Regal Servisi için 2010 yılından itibaren buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi ve beyaz eşya ürünlerine hızlı teknik servis hizmeti veriyoruz. Dilovası Regal Servisi hizmetleri için bize ulaşın. Uzman ekibimiz profesyonel ve deneyimli mühendislerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm sunuyoruz.

Dilovası Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Dilovası Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0262 606 17 93. Dilovası Regal Servisi için uzman ekibimiz profesyonel servis hizmeti sunmaktadır. İletişim sayfasından bize ulaşın. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Dilovası Regal Buzdolabı Servisi

Dilovası Regal Buzdolabı Servisi hizmetleri doğrultusunda müşterilerimize buzdolabı tamir, bakım ve profesyonel servis hizmeti sunuyoruz.

Dilovası Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Dilovası Regal Çamaşır Makinesi Servisi için Dilovası genelinde müşterilere çamaşır makinesi tamir, bakım ve servis hizmeti veriyoruz.

Dilovası Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Dilovası Regal Bulaşık Makinesi Servisi hizmetleri doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaçları kapsamında bulaşık makinesi tamir, bakım ve profesyonel servis hizmeti sunuyoruz.

Dilovası Regal Servisi