Telefon : 0262 606 17 93

Hakkımızda

Kocaeli Beyaz Eşya Servis; 2010 yılından itibaren buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ankastre, derin dondurucu ürünlerine tamir ve servis hizmeti vermektedir. Kocaeli bölgesine hizmet veren firmamız, profesyonel ekibi ve uzman kadrosuyla özel teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Garantisi bitmemiş veya devam eden cihazlar için servis hizmeti vermiyoruz. Garantisi bitmiş ve arızalanan beyaz eşya cihazlarınız için alanında uzman teknisyenlerimiz bakım, onarım ve özel servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız 2010 yılından itibaren Kocaeli genelinde beyaz eşya servis sektöründe Kocaeli Beyaz Eşya Servis olarak hizmet vermektedir.

Siemens, Vestel, Ariston, Beko, Regal, Altus, Arçelik, Bosch, Profilo, Subzero, Miele, Teka, Gaggenau, General Electric, İndesit, Hotpoint ve Franke markalarına özel teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgeler arasında Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe ve Körfez ilçesi bulunmaktadır.

Arızalanan çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu gibi beyaz eşya ürünleri için bizi arayabilirsiniz. Hızlı beyaz eşya servisi için bize ulaşın.

Hakkımızda