Telefon : 0262 606 17 93

Darıca Regal Servisi

Darıca Regal Servisi için 2010 yılından itibaren Kocaeli Darıca genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya ürünlerine hızlı teknik servis hizmeti veriyoruz. Darıca genelinde buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin donducu, elektrik süpürgesi, küçük ev aletleri, ankastre ve beyaz eşya ürünlerine tamir ve hızlı servis hizmeti veriyoruz. İletişim bölümünden bize ulaşın. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Arızalanan ve problem gösteren ürünleriniz için iletişim numaramızdan bizi arayın. Garantisi devam eden garanti süresi bitmemiş ürünlere bakmıyoruz. Sadece garantisi bitmiş beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti veriyoruz. Özel Darıca Regal Teknik Servis olarak hizmet vermekteyiz. Darıca beyaz eşya servis hizmetleri kapsamında uzman ekiple kurumsal destek veriyoruz. Serviste değişimi yapılan yedek parça bir sene garantilidir. Kaliteli çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Hizmet verdiğimiz mahalleler arasında Abdi İpekçi Mahallesi, Bağlarbaşı, Bayramoğlu, Cami, Emek, Fevziçakmak, Kazımkarabekir, Nenehatun, Osmangazi, Piri Reis, Sırasöğütler, Yalı, Yeni Mahallesi ve Zincirlikuyu Mahallesi bulunmaktadır.

Kocaeli Darıca Regal Servisi

Kocaeli Darıca Regal Servisi için 2010 yılından itibaren buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi ve beyaz eşya ürünlerine hızlı teknik servis hizmeti veriyoruz. Darıca Regal Servisi hizmetleri için bize ulaşın. Uzman ekibimiz profesyonel ve deneyimli mühendislerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm sunuyoruz.

Darıca Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Darıca Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0262 606 17 93. Darıca Regal Servisi için uzman ekibimiz profesyonel servis hizmeti sunmaktadır. İletişim sayfasından bize ulaşın. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Darıca Regal Buzdolabı Servisi

Darıca Regal Buzdolabı Servisi hizmetleri doğrultusunda müşterilerimize buzdolabı tamir, bakım ve profesyonel servis hizmeti sunuyoruz.

Darıca Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Darıca Regal Çamaşır Makinesi Servisi için Darıca genelinde müşterilere çamaşır makinesi tamir, bakım ve servis hizmeti veriyoruz.

Darıca Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Darıca Regal Bulaşık Makinesi Servisi hizmetleri doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaçları kapsamında bulaşık makinesi tamir, bakım ve profesyonel servis hizmeti sunuyoruz.

Darıca Regal Servisi